Veiling inboedel en inventaris Office Centre van start - KBM
≥ Online Veiling: Bureau — Bureaus — Marktplaats
Online Veiling: Bureau 205x160x80 - TRESPA Kopen | Stoelen
Weauction | Online veilingsoftware
Online Veiling: Bureau - 280x80x75cm - Nederland - Koopplein.nl
② Online Veiling: Hoekopgesteld Bureau — Bureaux — 2ememain
Online Veiling: Bureauset - Nederland - Koopplein.nl
Een gefineerd bureau op leeuwenpoten met twee ladenblokken achter een deur, een centrale lade in de gordel en met glazen blad. Met bijpassende bureaustoel. – Jordaens N.V. Veilinghuis